Regulamin

Regulamin

1.       Sklep internetowy, działający pod adresami www.cobrapolska.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową akcesorii firmy Cobra.

2.       Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę www.cobrapolska.pl oraz drogą telefoniczną (+48 61) 82-44 871 lub faksem (+48 61) 82-44 871.

3.       Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji, jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

4.       Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy
Przesyłki dostarcza :
’’SIÓDEMKA’’ - czas dostawy od 2 do 4 dni roboczych
lub wysyłka w sposób ustalony pomiędzy kupującym a sprzedającym

5.       Proponujemy następujące formy płatności:
- za zaliczeniem: zapłata kurierowi przy odbiorze przesyłki
- przelew bankowy: należność za zamówione towary przelewana jest na konto sprzedającego na podstawie faktury pro-forma
- przelewem bankowym : po otrzymaniu towaru od sprzedającego (do uzgodnienia)

6.       Jeżeli zamówienie składane jest przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą faktura VAT będzie wystawiona po przesłaniu pisemnego upoważnienia do wystawiania faktur bez podpisu odbiorcy.  

7.       Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy skontaktować się z sprzedawcą i odesłać go na adres sklepu . Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem do towaru reklamowanego zwrócimy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę z wypełnioną częścią "reklamacja". Produkt wymienimy na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe , zaoferujemy nabywcy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie towary lub zwrócimy pieniądze.

8.       Firma Cobra Polska zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów.

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania